Türkçe bir çok hileye brawl stars hile ile ulaşın.

Home

Benefits & Services

Union Leadership

News

PAC

Calendar

Leave Programs

Donated Leave

To donate, submit a completed leave slip to the Division of Personnel & Labor Relation Payroll Supervisor for the department in which the donee (recipient) is employed. Please read the procedure above for complete details.

Business Leave
The Union maintains a Business Leave Bank for purposes of compensating bargaining unit members for work absences due to contract negotiations and formulation, meetings, conventions, training sponsored by the union, attendance at arbitration or other hearings as witness for the union, and other like purposes.

Emergency Leave
Emergency Leave is a voluntary program to help members who need leave for major medical reasons or whose leave balance is not adequate for that purpose. Participants donate a day of leave annually to the Emergency Leave Bank. Upon donation of the day of leave, the member will have access to the bank. This is an excellent way to help your fellow union members as well as to provide an element of security for yourself.

The Emergency Leave Bank guidelines and the form for enrolling in the Bank are available in the Union offices in Anchorage, Fairbanks, and Juneau, or you can click on the following links.

Injury Leave
The ASEA/AFSCME Local 52 Injury Leave Bank was established in the 2004-2007 GGU Collective Bargaining Agreement as an aid to workers who have been assaulted while performing their job duties.

İnternet ortamında bulabileceğiniz Türk Porno sex indir sitesi sizlere zevk dolu anlar yaşatmak için hazır. Hiç bir yerde denk gelemeyeceğiniz türk sex videoları sayesinde hazıın doruklarını yaşamaya başlayın. Her anınında farklı zevk yaşayacağınız anal sex için özel bir kategorimiz de bulunuyor. Ücretsiz bir yapı şeklinde olan resim yükle adresi sayesinde tüm dosyalarınız artık güvende. Her bilgisayarın ihtiyacı olan Office 2013 Professional Lisans Key Satın Al sitesi sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Android cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde Clash of Clans hileli apk indirme işlemi gerçekleştirerek oyun zevkinize kaldığınız yerden devam edebilir extra olarak gta5 apk indir konusunu da incelemeye a labilirsiniz. Etkileşimi az olan bir gönderiniz için facebook paylaşım satın al sitesi sayesinde gönderinizi çok daha fazla kişiye erişimini sağlaya bilirsiniz. Telefonun ucunda sohbet hattı numaraları hizmetinden yararlanan bir çok ateşli kadın ile eşleşmeye hemen başla, bir çok sex telefon hattı numarası sizlere ulaşamayacağınız kadınlara erişimde kolaylık sağlar. Hemen ulaşım sağlaya bileceğiniz seks sohbet kadınlara hemen konuşmaya başlayın. Her dakikası eğlence dolu geçecek olan sex numaraları ile hiç tadmadığınız duygulara anlık yaşayın. Deneyimleyeceğiniz telefonda seks hattı hizmeti anlık olarak sizlere eğlencenin diblerine oturtacak. hemen sizlerde sıcak sohbet hattı adresi üzerinden güzel bir numara ile ateşli kadınlara ulaşım sağlayarak telefonda sohbet olaylarına başlayın. Telefonda Canlı Ucuz Sohbet Hattı ile en Uygun hizmet garantisi sizlerle.