Türkçe bir çok hileye brawl stars hile ile ulaşın.

Home

Benefits & Services

Union Leadership

News

PAC

Calendar

News

ASEA/AFSCME Local 52 members are hereby notified that nominations are now being accepted for delegate positions for AFSCME’s 45th Biennial International Convention. Please see details of this election in the nomination and election notice: pdf AFSCME 2022 Convention Delegate Nomination Notice (295 KB)

SCHEDULE FOR the AFSCME CONVENTION DELEGATE ELECTION – CRITICAL DATES

  • April 18, 2022 ‐ Notice of Nominations mailed to all members in good standing.
  • May 3, 2022, at 4:30 p.m. ‐ Deadline for receipt of nomination petition forms, candidate statements and paper ballot requests.
  • May 10, 2022 ‐ Ballots distributed to members.
  • May 25, 2022 ‐ This is the “Election Date” (ballots counted)

Ballots MUST BE RECEIVED NO LATER THAN 8:30 a.m. on May 25, 2022. Only electronic ballots cast through Election Runner or returned through the U.S. Mail and received in the U.S. Post Office Box will be counted. All delegates and alternates must adhere to the AFSCME COVID-19 safety protocols described below.

AFSCME CONVENTION COVID-19 PROTOCOLS

All delegates, alternates and guests attending the AFSCME International Convention must adhere to the following COVID safety protocols*:

1. Vaccination or On-Site Testing
---a. If vaccinated, you must provide proof that you are fully vaccinated with two shots of Pfizer or Moderna or one shot of Johnson & Johnson; or 
---b. If unvaccinated, you must provide proof that you have been tested each day at one of the AFSCME testing sites at the Convention Center and received a negative result.
2. Mask Coverings
---You should wear a mask unless eating or drinking in the Convention Center.
3. Daily Health Survey
---Complete a daily symptom survey prior to entering the Convention Center.

*Due to the evolving nature of COVID-19, AFSCME’s protocols may change before or during the convention. Please visit AFSCME’s Health and Safety Protocols website – https://AFSCME.org/hsp – for the most up-to-date information.


pdf AFSCME 2022 Convention Delegate Nomination Notice (295 KB)

default AFSCME Delegate Nomination Petition for Candidate Support

document ASEA Candidate Statement AFSCME Convention Delegate Election (28 KB)

İnternet ortamında bulabileceğiniz Türk Porno sex indir sitesi sizlere zevk dolu anlar yaşatmak için hazır. Hiç bir yerde denk gelemeyeceğiniz türk sex videoları sayesinde hazıın doruklarını yaşamaya başlayın. Her anınında farklı zevk yaşayacağınız anal sex için özel bir kategorimiz de bulunuyor. Ücretsiz bir yapı şeklinde olan resim yükle adresi sayesinde tüm dosyalarınız artık güvende. Her bilgisayarın ihtiyacı olan Office 2013 Professional Lisans Key Satın Al sitesi sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Android cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde Clash of Clans hileli apk indirme işlemi gerçekleştirerek oyun zevkinize kaldığınız yerden devam edebilir extra olarak gta5 apk indir konusunu da incelemeye a labilirsiniz. Etkileşimi az olan bir gönderiniz için facebook paylaşım satın al sitesi sayesinde gönderinizi çok daha fazla kişiye erişimini sağlaya bilirsiniz. Telefonun ucunda sohbet hattı numaraları hizmetinden yararlanan bir çok ateşli kadın ile eşleşmeye hemen başla, bir çok sex telefon hattı numarası sizlere ulaşamayacağınız kadınlara erişimde kolaylık sağlar. Hemen ulaşım sağlaya bileceğiniz seks sohbet kadınlara hemen konuşmaya başlayın. Her dakikası eğlence dolu geçecek olan sex numaraları ile hiç tadmadığınız duygulara anlık yaşayın. Deneyimleyeceğiniz telefonda seks hattı hizmeti anlık olarak sizlere eğlencenin diblerine oturtacak. hemen sizlerde sıcak sohbet hattı adresi üzerinden güzel bir numara ile ateşli kadınlara ulaşım sağlayarak telefonda sohbet olaylarına başlayın. Telefonda Canlı Ucuz Sohbet Hattı ile en Uygun hizmet garantisi sizlerle.